mån-fre 08:00-16:30
KONTAKTA OSS

Antalis ledningsgrupp

Antalis Sverige ledningsgrupp arbetar med Antalis globala mission & vision och klara och tydliga mål. Vi har en öppen och varm företagskultur och värderar människorna som arbetar här högt. 

Kontakt

hakan_askenberger_150x150.png

Håkan Askenberger
MD Antalis AB & Supply Chain Director Nordic, Baltics & Russia


hakan.askenberger@antalis.com
+46 70 645 06 90
Kontakt

jonas_palmgren_150x150.png

Jonas Palmgren
Commercial & Business Development Director
 


jonas.palmgren@antalis.com
+46 70 660 73 70
Kontakt

susanne_kroon_150x150.jpg

Susanne Kroon
Human Resources Manager

 


susanne.kroon@antalis.com
+46 70 264 94 08
Kontakt

Linda-Ternstedt_150x150.png

Linda Ternstedt 
Scandinavian Marketing Manager

 


linda.ternstedt@antalis.com
+46 70 210 69 64
Kontakt

KC_Carina_Erikstrom_150x150.png

Carina Erikström
Team Leader Inside Sales


se.order@antalis.com
010-707 70 00
Kontakt

fredrik_carlsson_150x150.png

Fredrik Carlsson
Sales Manager Packaging


fredrik.Carlsson@antalis.com
+46 70 652 03 04
Kontakt

charlotta_garvars_150x150.png

Charlotta Garvas 
Sales Manager Office


charlotta.garvars@antalis.com
+46 70 529 64 11
Kontakt

anders_granstrom_150x150.png

Anders Granström
Warehouse Manager


anders.granstrom@antalis.com
+46 70 039 71 40

 

 

Kontakt

Nina_Holmberg_150x150.png

Nina Holmberg
Accounting Manager
 


nina.holmberg@antalis.com
010-707 70 00
Kontakt

Vilhelm Lindman

Vilhelm Lindman
Scandinavian Procurement Manager


vilhelm.lindman@antalis.com
010-707 70 00