Vill du optimera din packprocess, logistik eller förhöja kundupplevelsen?

Våra experter hjälper dig gärna när du vill tänka utanför boxen eller lådan för att din verksamhet ska bli snabbare och smartare.

Vad vill du ha hjälp med?

Jessika Liljegrim

jessika liljegrim

Account Manager
Region: Stockholm

 


jessika.liljegrim@antalis.com
+46 70 285 99 31
Magnus Ågren

Magnus Ågren

Account Manager
Region: Stockholm, Södermanland, Västmanland


magnus.agren@antalis.com
+46 73 020 52 44
Robin Forssbeck

Robin Forssbeck_150x150-1.png

Account Manager
Region: Stockholm, Södermanland, Västmanland


robin.forssbeck@antalis.com
+46 702 01 04 20
Åsa Frisk

Åsa Frisk

Account Manager 
Region: Skåne, Småland
 


asa.frisk@antalis.com
+46 70 465 86 89
Emil Bergkvist

Emil Bergkvist.png

Account Manager
Region: Västergötland, Närke


emil.bergkvist@ANTALIS.COM
+46 708 50 25 10
Paul Kristiansson

Paul_Kristiansson_150x150.jpg

Account Manager
Region: Skåne


paul.kristiansson@antalis.com
+46 72 887 91 96
Magnus Lidbacken

Magnus Lidbacken

Account Manager
Region: Småland


magnus.lidbacken@antalis.com
+46 76 131 13 21
Mats Eriksson

Mats_Eriksson_150x150.jpg

Account Manager
Region: Göteborg, Västergötland


mats.eriksson@antalis.com
+46 70 915 58 10
Patrik Hansen

Partrik Hansen

AIKA - Antalis International
Key Account Manager 


patrik.hansen@antalis.com
+46 73 805 80 24
Niklas Johansson

KC_Niklas_Johansson_150x150.png

Tele Sales Packaging
 


order.packaging@antalis.com
010-707 70 00
Thomas Johansson

thomas_johansson_2_150x150.png

Product Specialist Stretchfilm Scandinavia


thomas.johansson@antalis.com
+46 70 816 09 67
Jan Höglund

Jan_Hoglund_150x150.png

Product Manager Corrugated
 


jan.hoglund@antalis.com
+46 70 647 88 03
Bitte Eneroth

thomas_johansson_2_150x150.png

Product Support Packaging
 


bitte.eneroth@antalis.com
+46 73 580 04 27
Monica Lorin-Göransson
Jill Söderberg

Jill_Soderberg_150x150.jpg

Sales Advisor Packaging
 


order.packaging@antalis.com
010-707 70 00
Malin Ekengren

Malin_Ekengren_150x150.png

Sales Advisor Packaging
 


order.packaging@antalis.com
010-707 70 00
Frida Fernström

frida-fernstrom-3-150x150.png

Sales Advisor Packaging
 


order.packaging@antalis.com
010-707 70 00