mån-fre 08:00-16:30
KONTAKTA OSS

Vill du optimera din packprocess, logistik eller förhöja kundupplevelsen?

Våra experter hjälper dig gärna när du vill tänka utanför boxen eller lådan för att din verksamhet ska bli snabbare och smartare.

Vad vill du ha hjälp med?

Kontakt

jessika liljegrim

Jessika Liljegrim
Region: Stockholm

 


jessika.liljegrim@antalis.com
+46 70 285 99 31
Kontakt

Magnus Ågren

Magnus Ågren
Region: Stockholm, Södermanland, Västmanland


magnus.agren@antalis.com
+46 73 020 52 44
Kontakt

Rolf Andersson

Rolf Andersson
Region: Uppland, Gästrikland, Dalarna


rolf.andersson@antalis.com
+46 70 626 15 69
Kontakt

Åsa Frisk

Åsa Frisk
Region: Skåne, Småland
 


asa.frisk@antalis.com
+46 70 465 86 89
Kontakt

Partrik Hansen

Patrik Hansen
Region: Västergötland, Närke


patrik.hansen@antalis.com
+46 73 805 80 24
Kontakt

Bild-saknas-150x150.jpg

Paul Kristiansson
Region: Skåne


paul.kristiansson@antalis.com
+46 72 887 91 96
Kontakt

Magnus Lidbacken

Magnus Lidbacken
Region: Småland


magnus.lidbacken@antalis.com
+46 76 131 13 21
Kontakt

Bild-saknas-150x150.jpg

Mats Eriksson
Region: Göteborg, Västergötland


mats.eriksson@antalis.com
+46 70 915 58 10
Kontakt

KC_Niklas_Johansson_150x150.png

Niklas Johansson
Tele Sales Packaging
 


order.packaging@antalis.com
010-707 70 00
Kontakt

KC_bitte_eneroth_150x150.png

Bitte Eneroth
Business Coordinator, Packaging


order.packaging@antalis.com
010-707 70 00
Kontakt

Bild-saknas-150x150.jpg

Jill Söderberg
Business Coordinator Packaging


order.packaging@antalis.com
010-707 70 00
Kontakt

KC_Monica Lorin-Goransson_150x150.pngMonica Lorin-Göransson
Business Coordinator, Packaging


order.packaging@antalis.com
010-707 70 00