Vill du optimera din packprocess, logistik eller förhöja kundupplevelsen?

Våra experter hjälper dig gärna när du vill tänka utanför boxen eller lådan för att din verksamhet ska bli snabbare och smartare.

Vad vill du ha hjälp med?

Kontakt

jessika liljegrim

Jessika Liljegrim
Region: Stockholm

 


jessika.liljegrim@antalis.com
+46 70 285 99 31
Kontakt

Magnus Ågren

Magnus Ågren
Region: Stockholm, Södermanland, Västmanland


magnus.agren@antalis.com
+46 73 020 52 44
Kontakt

Rolf Andersson

Rolf Andersson
Region: Uppland, Gästrikland, Dalarna


rolf.andersson@antalis.com
+46 70 626 15 69
Kontakt

Åsa Frisk

Åsa Frisk
Region: Skåne, Småland
 


asa.frisk@antalis.com
+46 70 465 86 89
Kontakt

Partrik Hansen

Patrik Hansen
Region: Västergötland, Närke


patrik.hansen@antalis.com
+46 73 805 80 24
Kontakt

Paul_Kristiansson_150x150.jpg

Paul Kristiansson
Region: Skåne


paul.kristiansson@antalis.com
+46 72 887 91 96
Kontakt

Magnus Lidbacken

Magnus Lidbacken
Region: Småland


magnus.lidbacken@antalis.com
+46 76 131 13 21
Kontakt

Mats_Eriksson_150x150.jpg

Mats Eriksson
Region: Göteborg, Västergötland


mats.eriksson@antalis.com
+46 70 915 58 10
Kontakt

KC_Niklas_Johansson_150x150.png

Niklas Johansson
Tele Sales Packaging
 


order.packaging@antalis.com
010-707 70 00
Kontakt

KC_Monica Lorin-Goransson_150x150.pngMonica Lorin-Göransson
Requests Packaging


request.packaging@antalis.com
+46 72 151 40 56
Kontakt

Jill_Soderberg_150x150.jpg

Jill Söderberg
Sales Advisor Packaging


order.packaging@antalis.com
010-707 70 00
Kontakt

frida-fernstrom-3-150x150.png

Frida Fernström
Sales Advisor Packaging


order.packaging@antalis.com
010-707 70 00
Kontakt

Bitte_Eneroth_150x150.jpg

Bitte Eneroth
Product Support Packaging
 


Bitte.eneroth@antalis.com
+46 73 580 04 27
Kontakt

Jan_Hoglund_150x150.png

Jan Höglund
Product Manager Corrugated
 


jan.joglund@antalis.com
+46 70 647 88 03
Kontakt

thomas_johansson_2_150x150.png

Thomas Johansson
Product Specialist Stretchfilm Scandinavia


thomas.johansson@antalis.com
+46 70 816 09 67