Vill du ha rådgivning om media och utrustning av en expert inom storformat?

Vårt team av experter hjälper dig gärna, var du än befinner dig i Sverige. Oavsett din utmaning eller ditt projekt kan du få support med val av produkt och utrustning eller hjälp med att utveckla idéer till innovativ och effektfull visuell kommunkation.

Kontakt

IMG_7151_johan_mellin.png

Johan Mellin
Teamleader, Storformat/Visuell Kommunikation 


johan.mellin@antalis.com
+46 70 618 78 13
Kontakt

IMG_7194_bengt_bjalmen.png

Bengt Bjälmén
Account Manager

 


bengt.bjalmen@antalis.com
+46 730 85 04 22
Kontakt

Andreas Andersson

Andreas Andersson
Account Manager

 


andreas.andersson@antalis.com
+46 735 79 65 08
Kontakt

Christer_Sehlstedt_150x150.png

Christer Sehlstedt
Account Manager

 


christer.sehlstedt@antalis.com
+46 708 19 37 13
Kontakt

JonasLundstrom _150x150.png

Jonas Lundström
Account Manager

 


jonas.lundstrom@antalis.com
+46 708 19 37 28
Kontakt

Daniel_Grip_150x150.jpg

Daniel Grip
Customer Service Visual communication
 


order.viscom@antalis.com
010-707 70 00
Kontakt

Elin_Nedelius_150x150.png

Elin Nedelius 
Sales Advisor Visual Communication


order.viscom@antalis.com
010-707 70 00
Kontakt

Lars_wiklund_150x150.jpg

Lars Wiklund
Nordic Category Manager, Visual Communication 
 


lars.wiklund@antalis.com
+46 70 245 15 35
Kontakt

IMG_6991_jimmy_eliasson.png

Jimmy Eliasson
Service-tekniker, Storformat/Visuell Kommunikation 


jimmy.eliasson@antalis.com
+46 70 364 09 01
Kontakt

G40_Antalis_192501_Tommy_Pettersson_300ppi.png

Tommy Pettersson
Service-tekniker, Storformat/Visuell Kommunikation 


tommy.pettersson@antalis.com
+46 73 070 21 73