mån-fre 08:00-16:30
KONTAKTA OSS

Vill du ha rådgivning om papper, miljö & media av en pappersexpert?

Vårt team av experter hjälper dig gärna, var du än befinner dig i Sverige. Oavsett din utmaning eller ditt projekt kan du få support med val av produkt och tjänster eller hjälp med att utveckla idéer till innovativa och effektfulla applikationer. 

img-consultant.jpg

Att välja rätt papper till rätt trycksak kan vara svårt. Vi har mer än 100 års erfarenhet av just papper. 

Vi hjälper dig gärna - Just ask Antalis!

  • Informerar och inspirerar om vårt breda sortiment och våra senaste produktnyheter.
  • Råd om dummies, applikationer miljö och trycktekniker.
  • Ger dig råd och guidning om pappersval som matchar den image du önskar till din trycksak eller applikation.
  • Hjälper dig att hitta den bästa lösning som passar ditt projekt.
Kontakt
hans_jonasson 150x150.png

 

 

 

 

 

Hans Jonasson
Print Media Advisor


hans.jonasson@antalis.com
+46 70 289 92 56
Grafisk kommunikation
stefan_magneby_150x150.png

 

 

 

 

 

Stefan Magneby
Sales Manager


stefan.magneby@antalis.com
+46 70 636 77 29
Grafisk kommunikation
michael_svensson_150x150.png

 

 

 

 

 

Michael Svensson
Account Manager 


michael.svensson@antalis.com
+46 70 655 67 94
Grafisk kommunikation

Sven-Arne_Jonsson_150x150.png






Sven-Arne Jonsson
Account Manager 


sven-arne.jonsson@antalis.com
+46 70 319 94 40
Grafisk kommunikation
hakan_waldhagen-150x150.png

 

 

 

 

 

Håkan Waldhagen 
Account Manager 


hakan.waldhagen@antalis.com
+46 70 563 33 66
Grafisk kommunikation
thomas_vesterlund 150x150.png

 

 

 

 

 

Thomas Vesterlund
Account Manager 


thomas.vesterlund@antalis.com
+46 70 303 76 50
Grafisk kommunikation
lars_lundgren_150x150.png

 

 

 




Lars Lundgren
Account Manager 


lars.lundgren@antalis.com
+46 70 640 73 77
Grafisk kommunikation
anders_eliasson_150x150.png

 

 

 

 

 

Anders Eliasson
Account Manager 


anders.eliasson@antalis.com
+46 70 536 41 89
Grafiska förbrukningsvaror
magnus_lindwall_150x150.png

 

 

 

 

 

Magnus Lindwall
Account Manager 


magnus.lindwall@antalis.com
+46 73 275 13 22
Grafiska förbrukningsvaror
Rolf_Eriksson_150x150.jpg

 

 

 

 

 

Roland Eriksson
Account Manager 


roland.eriksson@antalis.com
+46 79 075 17 23
Teknisk support
Thomas_jeffsell_150x150.png

 

 

 

 

 

Thomas Jeffsell
Technical support 


thomas.jeffsell@antalis.com
+46 76 136 93 37