mån-fre 08:00-16:30
KONTAKTA OSS

Antalis Showroom - inspiration för allt inom grafisk kommunikation

I vårt showroom visar vi inspirerande förpackningar, trycksaker, stora delar av vårt papperssortiment samt materialprover.

Vi har också ett showroom i Göteborg tillsammans med vår partner Rum för Papper.

Boka gärna ett möte med oss så hjälper vid dig med dina utmaningar! 

Banner-brainstore.jpg

Våra experter och rådgivare!

Kontakt
hans_jonasson 150x150.png

 

 

 

 

 

Hans Jonasson
Print Media Advisor


hans.jonasson@antalis.com
+46 70 289 92 56
Grafisk kommunikation
stefan_magneby_150x150.png

 

 

 

 

 

Stefan Magneby
Sales Manager


stefan.magneby@antalis.com
+46 70 636 77 29
Grafisk kommunikation
michael_svensson_150x150.png

 

 

 

 

 

Michael Svensson
Account Manager 


michael.svensson@antalis.com
+46 70 655 67 94
Grafisk kommunikation

Sven-Arne_Jonsson_150x150.png






Sven-Arne Jonsson
Account Manager 


sven-arne.jonsson@antalis.com
+46 70 319 94 40
Grafisk kommunikation
hakan_waldhagen-150x150.png

 

 

 

 

 

Håkan Waldhagen 
Account Manager 


hakan.waldhagen@antalis.com
+46 70 563 33 66
Grafisk kommunikation
thomas_vesterlund 150x150.png

 

 

 

 

 

Thomas Vesterlund
Account Manager 


thomas.vesterlund@antalis.com
+46 70 303 76 50
Grafisk kommunikation
anders_eliasson_150x150.png

 

 

 

 

 

Anders Eliasson
Account Manager 


anders.eliasson@antalis.com
+46 70 536 41 89